Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

İSTENMEYEN DÖNGÜLERİ DURDURUNKİTAP ÖZETİ


 

‘’İstenmeyenDöngüleri Durdurun’’ kitabımı yazmak belli bir süre aldı. Kitabım, aldığımeğitimler doğrultusunda üniversiteyi bitirdikten sonra birçok firmaya verdiğimeğitimlerle birlikte, gözlemlerimden elde ettiğim bazı bilgilerle oluşmayabaşladı.

 

Çalıştığım Network Marketing sektöründe birebir insanlarlaçalışmaya başlayınca onların hangi güdülerle harekete geçtiğini, hayaller vehedefler konusunda ne kadar tutkulu olduklarını gördüm. 

 

Daha sonra Klinik Psikoloji yüksek lisansımı yaptım. İnsanpsikolojisinin arkasındaki bazı bilimsel bilgilerin de eklenmesi ilebilgilerimi güncelledim. İnsanları etkileyen kültürel faktörlerin ve insanbilincinin nasıl etkilendiğini anlamaya başladım. Bu arada gördüğümüz,görmediğimiz her şeyin enerji olduğunu, enerjilerin bizi nasıl etkilediğinianlamaya başladım.

 Kitabı Satın AlDoğumdan itibaren gelen kayıtların, travmaların, ataenerjileri dediğimiz anne baba kayıtlarından gelen, hatta geçmiş kayıtlardangelen etkileri fark etmeye başladım. Akaşik kayıtlar dediğimiz bazı kayıtların bizi nasıl etkilediğinigözlemlemeye başladığım bütün bu bilgiler ile danışanlarımla çalışırken veeğitimler verirken, sorunların nasıl çözüldüğünü, yapılan çalışmalarınbireylerin bilinçlerinde nasıl bir farkındalık yarattığını gördüm. Bütün bubilgiler doğrultusunda yazdığım yazıları, makaleleri bir araya getirerek‘İstenmeyen Döngüleri Durdurun’ kitabını ortaya çıkardım.

Çünkü birçok danışanımın hayatında tekrar eden döngülerinuyguladığım bazı yöntemlerle düzeldiğini gördüm. Tabii ki %100 herkese hersoruna çözüm bulmak mümkün değil.  Böylebir şeyin zaten hiçbir alanda hiçbir yöntemle mümkün olduğunu düşünmüyorum.Çünkü kişilere daha iyi uyan farklı bir yöntem vardır. Her sorunda çözülmekzorunda değildir veya mümkün olmayabilir.

  Kitabı Satın Al


Amaç herhangi bir konuda %100 sorunu çözmek değil, kişilerinkendi içindeki potansiyeline ulaşıp farkındalıkları yaşamasını sağlamak.Kitabım da zaten bu amaçla ortaya çıktı. Bu konseptle çalışırken ‘Anda OlmakÇalışması’ diye bir yöntem ortaya çıktı. Bu amaçla patentli bir yöntemgeliştirdim ve bu konuda eğitim vermeye başladım. Kitabı okuyan birçok kişidenson derece güzel geri dönüşler alıyorum.


Birçok okurumdan kitabı okuduktan sonra ‘kitaba başladığımız zaman elimizden bırakamıyoruz.  Hemen bir-iki günde okuduk. Çok akıcı bir dili var,okuması çok kolay.  Tekrar kitaba geri dönüp birçok yerini defalarca çizdik çalışmaya başladık. Arkadaşlarımıza tavsiye ediyoruz’ gibi geri dönüşleri  yazılı ve sözlü olarak alıyorum. 

Kitabı sipariş vermek için  Kitabın Satıldığı Siteler