Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) - 0532 293 2302
Ana sayfa| Üyelik | EN

Yorumlar

danışan yorumları

YENİ Sesli Yorumlar


Seans Sonrası düşüncelerinizi sizde paylaşmak istiyorsanız lütfen tıklayın

Bu bölümde danışanların farklı konularda yaptırdığı seanslarda alınan sesli kayıtlar var.


Danışan Yorumları

 • comments author
  Deniz A. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Konu olarak ne ile ilgili gelmiştiniz
  Danışan: İşim ile ilgili geldim. İş yerinde mobing uygulanıyor. iş yerinde yaşadığım sıkıntılardan dolayı gelmiştim. Kendi kendime çok fazla konuşuyordum. İş yerindekilerle kafamda sürekli akşam balkona çıkıp kavga ediyordum. Araba sürerken kavga ediyordum. Şimdi onlar tamamen kesildi. Gelecekle ilgili kaygılanmıyorum. Gelecekle ilgili çok fazla kaygım vardı onları da artık zamana bıraktım. Teslimiyet içerisindeyim, ne olacaksa hayırlı bir şekilde olsun diye bekliyorum ama kendimle kavgalarımın bittiğine çok sevindim.
  Kendi kendime sorular soruyordum ve cevaplar da vermeye başlamıştım. Şimdi anda yaşayabiliyorum. O gün neyse onu yaşıyorum ve bu durum beni çok mutlu ediyor. İçim huzur dolu artık. Size ilk geldiğimde demiştim ya, yüreğimde bir sıkıntı var, çöreklenmiş oturuyor diye. o sıkıntı kalktı.
  Ben: Çok önemli kelimeler kullandığınız sadece üç seans yaptık aslında çok kısa bir süre bu… Senelerin birikimi vardı üzerinizde. Senelerdir çalıştığınız iş yerinde uğradığınız haksızlıktan kaynaklı üzerinizde ağırlık yapan enerjileri vardı. Üzerinizde birikmişti. Şu anda iş yerinde zorunlu izne ayrılmış bir durumda olmanıza rağmen, yani normalde bununla ilgili kaygı ve endişe içinde olabilecekken, rahatsınız. Şu anda huzurlu bir şekilde gününüzü geçirebiliyorsunuz.
  Danışan: Evet aynen öyle hocam… Buraya gelmeseydim bana verilen 40 gün izin boyunca kesin kendimle kavgalarım çok daha fazla olacaktı. Kendimle konuşmalarımda iş yerindekilerle sürekli haksızlığa uğradığımı dile getirip üzülüp ağlayıp günümü öyle geçirecektim. Şimdi çok rahatım. Bu durum O kadar mucizevi geliyor ki Taner Bey… Mucize gibi gerçekten.
  Benim şu anda üzülüyor olmam lazımken niye içimde hüzün yok acı yok diye kendi kendime de şaşırıyorum acaba üzülmem mi gerekiyor diye düşünüyorum.
  Ben: Peki bu sesli mesajı siteye izninizle koyarsam bir kişi de bu kaydı dinlerse ve bu seansı almamış olsa bile sizin eski haliniz ile şimdiki halinizi yanyana gelip otursa bir bankta eski Siz ile üç seans önceki Siz ile şimdiki siz yan yana oturursa ona ne söylerdiniz.
  Danışan: Üzülmeye ne gerek varmış her şey olacağına varır tevekkül et Allah büyük.
  Ben: Böyle bir durumda olan birisine ne tavsiye ederdiniz.
  Danışan: Şimdi benim yerimde hatta öyle bir şey oluyor ki Taner Bey artık dün arayan arkadaşım iş yerinde seni tamamen bitirmişler artık adın bile geçmiyor diye söylediği zaman aman boş ver ne olacaksa olsun diye ben onu teselli ettim çok üzülüyorum da sensiz bu şirketin tadı olmaz da ne yapacağız sensiz falan dediğinde aman boş ver biri gider daha iyisi gelir belki boş ver daha iyisi olur diyerek ben onu teselli ettim mesela. Yani çokta umursamıyorum artık. Bana iyi geldi gerçekten seanslar.
  Şimdi buradan çıktığım zaman dişçiye gideceğim normalde çok fazla paniklemem gerekirken gayet iyi hissediyorum.
  Ben: Peki bu halinizden memnun musunuz?
  Danışan: Memnunum memnunum hocam Yoksa böyle çöreklenip oturdu o sıkıntı bana saatlerce geçmezdi.
  Ben; Harika ben aslında size şunu söyletmeye çalışıyordum sizin gibi sıkıntılı olan eski halinizdeki o sıkıntıları hisseden bir kişinin düşünce tarzı olarak değiştirmesi gereken şeyler olarak ne söylerdiniz onlara tavsiye ederdiniz.
  Danışan: Onlara anda kalmalarını gerçekten anda yaşamak öyle bir şeyin varlığını sayenizde öğrendim hiç gerek yokmuş geçmiş gelecek diye… Anı yaşamasını söylerdim. Anda kalın o günü güzel geçirin.
  Ben. Bu tabi hiçbir şey yapmamak anlamına gelmiyor ama kaygı ve endişe içerisine girip gelecek ve geçmiş ile ilgili kaygı yaşamakta o kişinin sadece enerjisini tüketmekten başka hiçbir işe yaramıyor değil mi?
  Danışan: Aynen… Geleceği düşünmek bir derece yine kaygılanıyorsun ama geçmişteki olanlarla da çok kavga ediyordum onun temizlenmesi benim adıma çok güzel oldu geçmişimin gerçekten.
  Harika sizi tebrik ediyorum şifa olsun.
 • comments author
  Kadir A. Aydın
  YENİ Sesli Yorumlar

  . Bu deneyim sesli olarak danışanın kendi sesinden sesli danışan yorumları bölümünden dinlenebilir.
  Ben: Seninle sıra dışı bir deneyim yaşadık. Bu seanslara gelmeden önce yaşını söyle
  K: 16 yaşındayım.
  Ben: Bu beşinci seansımızı olmuş. Bu seanslara gelmeden önce gelmek bile istemedin değil mi?
  K: Evet aslında annemin zorlaması ile geldim.
  Ben: Bu reenkarnasyon konusu ile ilgili hiçbir bilgin var mıydı ne olduğunu biliyor muydun ?.
  Danışan: Reenkarnasyonu isim olarak insanın ruhunun başka bir bedende tekrar dünyaya gelmesi olarak biliyordum, o kadar.
  Ben: Bir iki cümlelik biliyordun sadece, peki inanıyor muydun böyle bir şey olabileceğine?
  Danışan: Pek sayılmaz aslında çok fazla inanmıyordum.
  Ben: İnanmadığın halde deneyimledin dolayısıyla deneyimlemek için inanmaya bile gerek olmadığını fark ettin doğru mu
  K: ‘Evet’.
  Ben: Geçen seansımızda da farklı bir deneyim yaşamıştın reenkarnasyonla ilgili ama konuyu dağıtmamak için ona girmeyeceğiz. Bu seansta da farklı bir deneyim yaşadın. Ne yaşadın sen anlat ilk önce nasıl bir yere gittin?.
  Danışan: Gördüğüm yerde önce mektup yazıyordum. Loş bir ortam da kendi kameram da yazıyor olabilirim de öyle bir ihtimal de olabilir masamda loş ışık kitaplar ve yazmak içinı mürekkep vardı. Mürekkepli kalem, kâğıtlar vardı. Mektup yazdığım dili kendim de anlamıyordum. Büyük bir ihtimal Latince falan yazıyordum.
  Ben: Sonra seni yönlendirip ne olduğunu anlamaya çalıştığımızda bir aşk mektubu olduğunu anladın. Sonra o aşk mektubunun gönderdiğin kişiye gittiğini gördün, bu ilginç çünkü zamanı ileriye aldık. Farklı bir sahneye gittin. Bir fırtınanın içinde olan bir kaptan gibi birisi olduğunu fark ettin değil mi’
  K: ‘evet.’
  Danışan: Deniz onun ortasında çok büyük bir gemi ne gemisi olduğunu tam bilmiyorum ama çok şiddetli bir fırtına vardı, gemi sallanıyordu. Ben gemiyi fırtınadan çıkarmak için emirler veriyordum. Yelkenleri yönlendiriyordum, yön bilgisi veriyordum ve taktik veriyordum.
  Ben: Sonra seni bir gün sonrasına yönlendirdim çünkü gemi de o gün öldün mü? battı mı? yaşadın mı hayatta kalabildin mi? anlamak istedim ve bir gün sonrasına gittik.
  Danışan: Güneş açmıştı fırtına bitmişti kara gözüküyordu gemi daha sonra demir attı. Kara gözüktü. Ben: Sonrasına yönlendirdiğimde, görmen gereken neresi var ise oraya gitttiğimizde, ilginç bir yere gittin. Normalde kişinin mektubu alıp almadığını bilemezsin ama olayların ilerisine gidip sen dışardan bir gözleyici modunda mektubu gönderdiğin kişinin mektubu aldığını gördün?, ne oldu?
  Danışan: Mektubu okuyan kızı gördüm yüzünü gördüm mektubu tutuyordu elinde okurken ağlıyordu.
  Ben: Sana kavuşamadığı için aranızda âşk olduğu için ağlıyordu öyle değil mi?
  Danışan: Tekrar tekrar o görüntüyü gördüm, tekrar tekrar mektubu okudu.
  Ben. Çünkü beraber olamıyordunuz elinde sadece senden bir mektup vardı
  K: Evet.
  Ben: Onun hissettiği hüznü hissettin mi sende?
  Danışan: Evet hissettim aşkı da hissettim gerçekten sevdiğimi anladım.
  Ben: Yüzünü veya gözlerini tarif edebilir misin?
  Danışan: Masmaviydi gözleri yüzü hafif beyazımsı ama çok ince bir yüzü vardı güzel bir yüzü vardı sarışındı saçlarını toplamıştı yandan.
  Ben: Duygularında sonuna kadar hissettin mi
  K: ‘evet’ sonuna kadar hissettim
  Ben: peki ne diyorsun bu duruma ?. Aslında şu anda çok farklı bir deneyim yaşadın ayrıca bir kodlama yaptık ne yaptık ?. Eğer o kişiyi bu hayatında görürsen gözlerin içine iyi bak tekrar tanıman için sana kodlama yaptık. Eğer şartlar zaman mekân yaş uygun olursa ve o aşık olduğun kişi bayan olarak tekrar bu dünyaya geldiyse ruhunun onu bulması için o tarafa yönlenmesi için bir kodlama yaptık. Tabi eğer bu durum bütünün hayrına ise, gördüğün anda onun kim olduğunu bilip oraya doğru bir çekim olacak. Sen zaten gözlerini görür görmez hatırlayacaksın. Tabi bu kişi o deneyimi yaşamadığı için hatırlamayabilir. Ama oda sana karşı o çekimi hisseder. Ama tabii ki bunun olma ihtimali çok yüksek değil. Sadece var o kadar.
  İlginç bir seanstı dolayısıyla çok fazla kişinin yaşayacağı deneyimlerden bir tanesi değil. Geçmiş hayatlarda ki bir aşkınla bir sevgilinle nasıl olduğunu gördün hayatın koşullarının ne kadar zor olduğunu aslında birisi ile beraber olmanın bile ne kadar zor olduğunu görmüş oldun. Şifa olsun.
  Bu danışanım kızlara açılmakta zorlanan, konuşmakta zorlanan bir kişi idi. Daha önce bu hayatında hiç aşk yaşamamış bir kişi idi. Bu seansta epey şaşkındı. Çünkü duyguları sonuna kadar hissetti. Birisine aşık olmanın nasıl olduğunu anladı. Bu üç boyutlu bir filmi izlemekten çok daha fazlası.İşin şakası bir yana aslında muhteşem bir deneyim. Herkse bu şekilde reenkarnasyon enerjilerine girmiyor. Bazı kişiler daha açık oluyor. Daha kolay giriyor.
  Bu hayatta bazı kişiler hissettiğimiz çekimler veya hoşlanmama duyguları nedensiz olmayabilir. Çok önceki zamanlardan kalmış olaylardan veya yaşanmış travmalardan kalan enerjiler olabiliyor. Bu tür çalışmaların amacı bu duyguları boşaltmak, farkındalığa çıkarmak
 • comments author
  Kadir A. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Bu seanslara kendimi ifade etmekte zorlanma ve ders çalışma konusunda isteksizlik gibi konularla geldim. 16 yaşındayım. Seanslarda daha önce hiç deneyimlemediğim şeyler oldu. Çok ilginçti.
 • comments author
  Zara Ak Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Seanslara yaşadığım travmaları düzeltmek için geldim. Farkında olmadığım içime attığım ne çok şey varmış. Her seansta bunlardan kurtulmanın keyfini yaşadım. Biraz daha hafifledim ve özüme dönmeye başladım.
  İyi ki gelmişim.
 • comments author
  B. Sezer Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  KONU: İLİŞKİLER
  Partner ilişkileri konusunda çok sıkıntılarım vardı. Hep aynı döngüleri yaşıyordum. En son ilişkime, aşırı bağlanma ve bırakamamdan kaynaklı duygu durumumda dengesizlikler oluyordu. Mutlu değildim. Buradaki çalışmalardan sonra inanılmaz bir şekilde özgürleştim. Çalışmalar bittikten bir süre sonra şu anda evli olduğum kişi ile tanıştım. Çok şanslıyım ki buraya gelmişim. Çoooook teşekkkürleeeer

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Yasemin B. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Konu: BOLLUK BEREKET, KISMETSİZLİK

  Bolluk ve bereket ve kısmetsizlik enerjlerim çok yoğundu. Kendimi çaresiz hissediyordum. Her çalışmada üzerimden bir ağırlığın kalktığını hissettim, özellikle altıncı çalışmadan sonra inanılmaz rahatladım.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Ş. Akça Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Konu: Sınav stesi ve başaramama korkusu....

  Sınav ve mülatkat kaygısı, başaramama korkusu gibi birçok endişem vardı. Harika hissediyorum. Olayalara gidip şifalandırabildik. Çok teşşekkürler.......

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Ezgi K: Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  MUTSUZLUK VE ENERJİ DÜŞÜKLÜĞÜ

  Mutsuzluk ve enerji düşüklüğü ile ilgili Taner beye gittim. İlk seanstan itibaren farkı hissettim.

  Yorum: Danışanımız ilk seanstan sonra farkı hissetti herkes de aynı hızda olmayabilir. Kişilerdeki sonuçlar değişebilir. Şifa olsun

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Lara G. Samsun
  YENİ Sesli Yorumlar

  BİTMİŞLİK, YORGUNLUK, TÜKENMİŞLİK
  Size geldiğimde boşanmadan yeni çıkmış kanser mücadelesinden yeni çıkmış öfke ve kızgınlık dolu biriydim. Yaşamla nasıl barışacağımı bilmiyordum. 6 seans sonunda çok farklı yerlere geldim. İyi ki varsınız.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Müge Sezen Antalya
  YENİ Sesli Yorumlar

  KONU: BOLLUK BEREKET
  Bolluk ve bereket konusunda bir avukat olarak hayatımda tıkanıklıklar yaşayan son anda işlerimin bozulduğu enerjimin düşük olduğu bir hayatım vardı. Bir arkadaşım aracılığı ile sizi duydum ve denemek istedim. Seans esnasında hiç tahmin etmediğim enerjiler hissettim ve üzerimdeki ağırlıklar kalktığından çok rahatlama hissettim çok teşekkürler.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Melis S. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Seanslar çok ilginç geçiyor. Her seansta farkındalığım artıyor ve daha önce gitmediğim yerlere gidiyorum. Farkındalığım yükseliyor. Çok güzel

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Serdar K. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Sınav stresi ile ilgili seanslar yaptırdım. İlk seanstan itibaren rahatlamaya başladım. YGS sınavından önce çok iyi oldu. Kaygılarımdan kurtuldum. Allah razı olsun.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Şebnem C. Afyon
  YENİ Sesli Yorumlar

  İlişkiler ile ilgili sesli mesaj

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Serap D. İzmir
  YENİ Sesli Yorumlar

  ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİ
  14.11.2016 17:24
  Bu seansa gelmeden önce sürekli kendimi suçlama ve mutsuzluklarım vardı. Taner Hocamla tanıştıktan sonra 2 seansı ofisinde diğerlerini uzaktan yaptık. Her seansta
  daha iyi oldum. Kendime güvenim arttı. Ailemle diyaloglarım düzeldi. . Çok memnunum, iyi ki tanışmışım teşekkürler.

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Lara Ö. Yurt Dışı
  YENİ Sesli Yorumlar

  KAYGI ENDİŞE VE MUTSUZLUK

  LARA Ö.(ingiltere) 1. seans
  Yıllardır yaşadığım kaybetme korkusu, endişe,kaygı ve acı gibi duygular nedeniyle bir çözüm arayışı içine girmiştim, kendisi de bir danışan olan ve çok iyi sonuçlar alan arkadasım vesilesiyle Taner Bey ile irtibata geçtim. Ilk seansımızda uzaktan çakra açma yöntemiyle şifalandırma çalışması yaptık ..seansta ayaklarımda bir soğukluk, ellerimde uyuşma ve alnımın tam ortasında 3.göz denilen bölgede mor renkli spiral şeklinde yukarıya doğru giden bir ışık ve bir göz figürü gördüm. Seansın sonlarına doğru yine aynı bölgede bir pencere açıldı ve Masmavi bir gökyüzüne açılan bir pencereydi bu ...seans bittiğinde Yaşadığım rahatlama ve huzur tarifsizdi ... Uzun zamandır ritim bozuklugu ya da başka bir kalp Rahatsızlığı oldugunu düşündüğüm çarpıntı da ortadan kalkmıştı ..diğer Günler'de bu rahatlama ve pozitif ruh hali devamlılığını sürdürdü ..durum beni bir hayli şaşırtmıştı çünkü bu kadar hızlı bir etki beklemiyordum diyebilirim

  Yorum: Danışanım yurt dışından seansını yaptırdı. Mutsuzluk, isteksizlik, hayattan tad alamama gibi duyguları için başvurdu. İlk seanstan sonra %70 iyileşme gördüğünü dile getirdi. Herkes de aynı sonuç ve hız olmayabilir. Sonuçlar kişiye göre değişebilir. Şifa olsun

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Müge Çanakkale
  YENİ Sesli Yorumlar

  MUTSUZLUK

  Namaste
  Merhaba Taner Bey,
  Size başvurma sebebim yıllardır depresyon ilaçlarına bağlı yaşamımı sürdürmem, biliyorum benim gibi birçok insan var. Okb denen illetin ne zaman nerede kendini göstereceği belli olmadığı için kendim ve çevrem için kullanmaya mecbur hissediyorum. Özellikle belli sözler belli nesneler beni bir anda geçmişe götürebiliyor, bazen bir şarkı, bazen bir şey olmasına da gerek olmuyor, bir şekilde sanki zihnimdeki dönen çarkın dişlisi takılı kalıyor. Zor bir çocukluk geçirdim, erken yaşta olgunlaşmak zorunda kaldım, uzatarak vaktinizi çok almak istemiyorum ama konuyu ilk seansta gördüğüm bir olaya bağlayacağım. Kısaca bahsetmem gerekirse annem hemşire, babam sağlık memuru, bir de kız kardeşim vardı. Babamın 20 senelik kumar alışkanlığı, maddi manevi etkiledi, her gece kavga kıyamet, sabaha kadar yemek yemeden, elinde sigara, babayı bekleyen bir anne, geldikten sonra elinde bıçak önce anneme sonra bize saldırmaya çalışan bir baba, en son da bir gün beni kesmeye kalktı banyoda evde kimse yokken, tüm bunlar 2009'da son bulsa da zaman zaman elimde olmadan aklıma gelen düşünceler, mesela ben evde yemek yaparken dahi büyük bıçak kullanamam, meyve bıçağıyla yaparım ne yapacaksam, hani gayri ihtiyari biri mutfakta elinde bıçakla konuşurken ona bakamam, hemen aklıma onlar geliyor, ilk seansımızda ahşap bir kapıdan geçip yüzleşmemi istediğiniz alanda beyaz kundağa sarılmış, karınlarına siyah bıçak saplanmış yüzlerce bebek gördüğüm bir alan vardı, o görüntüden sonra aklıma tek gelen yine babam ve bıçak oldu.

  Bunun ilgisi var mı bilmiyorum ama haftasonu sabah eşim fırından bişeyler alıp anahtarla kapıyı açarken anahtar sesine uyandım..

  '' Aa babam nöbetten geldi'' diye düşünerek gözlerimi açarken bir baktım yıllar geçmiş kendi evimdeyim, gelen de eşim :) Şaşkınlığım uzun sürmese de garip hissettim, paralel evrenlerde geziyor olabilir miyim :)

  Yine ilk seanstan sonraki günler 4 gece üst üste aynı rüyayı gördüm. Mezun olduğum üniversitenin hatta bölümün koridorlarında koşuyorum, çaresiz, mutsuz, bir oraya bir buraya, birini arıyorum ama o kişi beni görmek istemiyor, bi kez olsun görmek ümidiyle koşturup duruyorum. Sanırım babamı bile tam atlatamamışken (annemden sonra 33 yaşında iki çocuğu olan biriyle evlenip, onu da ortada bırakıp 19 yaşında bir kızla hayat yaşamasını kabullenemedim) üniversitede 4 yıllık sevgilim dediğim aşık olduğum insanın beni 2 sene boyunca aldattığını öğrendim, benim için tam bir yıkımdı, o üniversite hayatı boyunca sanki yaşama onunla tutunmuşum ben, her günüm ağlamakla geçti, bir şekilde Meb bursuna başvurdum ve Hindistan'a yüksek lisans için kaçtım diyebilirim, zor oldu ama bana çok iyi geldi, zaten o dilde eğitim görmüştüm. Daha sonra ailelerimiz şimdiki eşimle tanıştırdı, nişanımdan 3 gün önce eski sevgilim aradı herşeyi bırak bana gel sadece seni seviyorum vs gibi cümleler, yaşamda öyle noktalar var ki, seçimler.. Nasıl güvenebilirdim ki, eşime güveniyorum en önemlisi de güvenebilmek sanırım benim için..

  Mağaradaki hayatlarımı bilemiyorum (seanslarda mağarada kendimi kapayıp çıkmadan yaşadığım hayatları gördüğünüzden dolayı) ne yaşadım da mağaramdan çıkamadım ama bu dünyadaki mağarama gizlenme sebeplerimin farkındayım.. Umarım sizinle ruhumun geçmişten kalan yaraları şifa bulacak, buna çok inanıyorum.

  İkinci seansımız uzaktandı ve açıkçası çok tereddütlerim vardı, hatta ben ilk seansta bile odanızdaki yatağın titreşimli bir mekanizması olduğunu düşünmüştüm, tabii sormayı unutmuşum, aynı titreşim benim yatağımda da olunca anladım ki herşey enerjisel.. Buna inanmanın yanı sıra hissetmek, hem de ayaklardan, bacaklara, oradan saç dizlerime kadar, harika bir duyguydu, gözlerimi açtığımda bir bebek gibi hissettim, bedenim gevşemiş, zihnim boşalmış (normalde hiç olmayacak milyonlarca saçma şeyi aynı anda düşünme özelliğine sahibim), hatta hemen gidip yan odada uyuyan kedimi okşadım, onun bile bendeki o enerjiyi hissettiğine inanıyorum.
  Seanstan önce siz aramadan not defterime aldığım notu sizinle paylaşmak istiyorum. Nedenini okuyunca anlayacaksınız..
  ''Hintlileri sevme nedenim?
  Yoksa ben Hintli miydim?
  Öğrenirsem yazacağım mutlaka...
  Şunu da eklemeden geçemeyeceğim, kendi kendime ne kadar iyiyim, negatif insanlardansa tek olmak süper..
  Sünger gibi alıyorum enerjiyi.. ''

  Sizinle görüşünce bu sorularım cevabını aldım;
  Hem Hintli olmamı hem de yalnız kalma isteği ve kaçışın nedenini öğrendiğim için çok mutluyum ama en çok Hintli olduğuma inanılmaz sevindim. Çünkü orada bambaşka bir insan oluyorum ben Hindistan'a adım atar atmaz o enerjim, çoşkum bambaşka ama maalesef orada yaşama imkanım yok şimdilik..

  Bana vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
  İyi çalışmalar dilerim..

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Mehriban A. Yurt Dışı
  YENİ Sesli Yorumlar

  BOLLUK BEREKET SEANSI

  Bolluk ve bereketle ilgili uzaktan seans yaptık. Uzun zamandır sıkıntı iş bulamama sıkıntısı yaşıyordum. Sizinle yaptığımız seanstan sonra iş teklifi geldi. Seans esnasında hayatımda olan neredeyse herkesi gördüm. Çok ilginçti. İş görüşmesi yaptığım yerde kendimi gördüm. Büyük bir ihtimal orada işe başlıyorum. Her şey için çoooook teşekkür ederim. İyi ki varsınız hayatımda.......

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Ahmet T. Erzurum
  YENİ Sesli Yorumlar

  KIZGINLIK ÖFKE KONTROLÜ

  İlk önce pek inanamadım. Komik geldi. Uzaktan seanslar yaptırdım, bana enerji gelecekmiş öfkem dinecekmiş.....pek inanmadan katıldım. Aşağılık duygusu vardı, öfkem vardı, kızgınlık vardı. Keşke sizi daha önce tanısaydım. Olaylara karşı sakin kalabilmek çok güzel. İyi ki varsınız.....

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Hayriye D. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  İLİŞKİLER

  Seanslarla daha az kırılgan olmaya başladım. Kendimi daha güçlü hissetmeye başladım.
  Benim doğrularım başkalarının doğruları olmak zorunda değil artık. Başkalarının benim hakkında ne düşündüklerini o kadar düşünmemeye başladım. Daha 3 seans oldu ama gelecek korkumdan ve başkalarını kaybetme korkumdan arındım. Harikaaaaa

  Seanslarla daha az kırılgan olmaya başladım. Kendimi daha güçlü hissetmeye başladım.
  Benim doğrularım başkalarının doğruları olmak zorunda değil artık. Başkalarının benim hakkında ne düşündüklerini o kadar düşünmemeye başladım. Daha 3 seans oldu ama gelecek korkumdan ve başkalarını kaybetme korkumdan arındım. Harikaaaaa

  Not. 1.Yapılan çalışmalar, danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır. 2. Alınan sonuçlar ve gereken çalışma sayısı kişiye göre değişmektedir.
 • comments author
  Melis K. Ankara
  YENİ Sesli Yorumlar

  Hissettiğim değersizlik duygusu ve yaşadığım başarısız ilişkiler artık hayatımı yaşanmaz hale getirmişti. Geçmiş yaşam çalışma seansları ile üzerimden yükü attım ve bilinçlenmeye başladım. Minettarım.
 • comments author
  Sibel S. Yalova
  YENİ Sesli Yorumlar

  Konu: PARTNER İLİŞKİLERİ

  Partner ilişkilerimde hep sorun yaşıyordum. Nedenini bir türlü anlamıyordum. Hep ayrılıkla sonuçlanıyordu. Taner Bey'i bulduktan sonra neden olduğunu anlamaya başladım, farkındalığım arttı. Hayatım değişti......
 • comments author
  Ceren A. Yurt Dışı
  YENİ Sesli Yorumlar

  HAYATTAN ZEVK ALAMAMA
  İngilterede yaşıyorum. Bir çocuğum var. Evliyim eşim var. Görünüşte her şey çok güzel ama nedenini bilmediğim mutsuzluğum vardı. Bir türlü mutlu olamıyordum. Taner Bey'i seanslarından fayda görmüş bir arkadaşım tavsiye etti. Nedenini bilmediğim sıkıntılarımın nedenini anladım. Sıkıntılarım çözüldü. Çoooook teşekkürler
 • comments author
  Melisa T. Aydın
  YENİ Sesli Yorumlar

  AŞK ACISI
  Aydın
  Ayrıldığım kişiden dolayı aşk acım vardı. Bir türlü unutamıyordum. Taner Beyle şifalnadım. Çok teşekkürler
 • comments author
  Sabriye K. Edirne
  YENİ Sesli Yorumlar


  Bolluk Bereket Tıkanmalar
  Ben Bulgar göçmeniyim. İşlerim hep ters gitti. Bütün işlerimde hep terslik yaşadım. Her şey benim için zor oluyor. Akla gelmedik zorluklarla karşılaşıyordum. Seanslardan sonra bu tıkanıklıklar açılmaya başladı, hayatım daha olumlu olmaya başladı. Çok memnunum. İyi ki varsınız