Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

Birebir (Özel) Geçmiş Yaşam Şifalandırma Seansı

Şu Anda Bire-bir Seans fiyatımız Kredi Kartı veya EFT ile 2,100 TL

İlk önce bu çalışmanın size neler getireceğini, hangi konularda fayda sağlayacağını anlamak için kısmında sesli yorumları ve diğer bağlantılardaki yazılı yorumları inceleyin.

Hayatınızda sürekli tekrar eden durumlar var mı?

İş hayatında, özel hayatınızda hep aynı kişilik tipleriyle karşılaşıyor ve sorun mu yaşıyorsunuz? Sanki bu kişilerin sadece isimleri farklı gibi ama her ortamda sizi rahatsız ediyorlar.......
Sebebini bir türlü anlayamadığınız, onca  çabalamanıza rağmen bir türlü düzelmeyen korkularınız mı var? 
Sebepsiz ya da kontrol edilemeyen öfke, kaybetme korkusu, kıskançlık gibi duyguları sıkça mı yaşıyorsunuz? 
Hep ilişkileriniz aynı şekilde mi sonlanıyor ya da aynı kısır döngüleri mi yaşıyorsunuz?

Bolluk, bereketle ilgili elinizden geleni yapmanıza rağmen bir türlü aşamadığınız tıkanıklıklar mı yaşıyorsunuz? 
Sebebini anlamlandıramadığınız bir fobiniz mi var?.

Şanslıysanız korkunuzun sebebini söyleyebileceğiniz hatırladığınız bir olay vardır belki. Peki yoksa........ Bu sorunlardan herhangi biri ya da sürekli tekrar ettiğini düşündüğünüz yaşamınızı zorlaştıran başka herhangi bir sorununuz varsa Geçmiş Yaşam Şifalandırma çalışmasından fayda görebilirsiniz. 
Hayatımızda bazen farkında olmadan geçmişten gelen, yaşamımızı etkileyen kalıplarla yaşamak zorunda kalıyoruz. Bilinçaltımızdaki bu kayıtlar, çoğu zaman biz farkında olmadan, bizi ve dünyamızı isteğimiz dışında yönetebiliyor. 

      Bu Çalışmalarda aldığım eğitimlerden bazılarını da istek üzerine özellikle kullanabiilriz.

                    THETAVA ÇALIŞMASI

                    THETA HEALING ÇALIŞMASI

                    RK BİLİNÇ ALTI ÇALIŞMASI

                    MELEKLERLE KOÇLUK ÇALIŞMASI

                    ANDA OLMAK ÇALIŞMASI

                    EKLENTİ ENERJİ TEMİZLEME ÇALIŞMASI

                    REGRESYON ÇALIŞMASI

zaten siz özellikle istemesenizde bu ve benzeri aldığım birçok yöntemi kullanıyorum. Ama özellikle yukarıdaki çalışmalardan istediğiniz olursa bunada konsntre olabiliriz.

 ÇALIŞMAYA KATIL

Geçmişten gelen bu kayıtlar denince bu konuyla ilgili birkaç farklı görüş bulunmaktadır. Bu kayıtlar: 1) Geçmiş hayatlarınızdan gelebilir 2) Ortak yaratım olarak DNA mızda (ortak havuzdan) geçmiş olabilir 3) Ya da tıpkı hastalıklarımızın genetik olarak aktarılabildiği gibi, atalarımızdan bize aktarılmış enerji blokajları olabilir. 
Güzel olan şudur ki bu çalışmanın etkili olabilmesi için bu düşüncelerden herhangi birine inanıyor olmanız gerekmez. Sadece çalışmanın yapılmasına izin vermeniz, "bir de bunu deneyeyim ne kaybederim ki" demeniz bile yeterlidir. 
Geçmiş Yaşam Şifalandırma Çalışması, özellikle bilinç ve bilinçaltı çalışmalara rağmen sonuç alınamayan blokajların çözülmesinde kullanılabilecek etkin bir yöntemdir. Hemen her konuda, her konu başlığına yönelik olarak çalışma yapılabilir. 
Geçmiş Yaşam Şifalandırma Çalışması uzun çalışmalar gerektirmez. 5-10,  ortalama 7 çalışmada sonuca ulaşılabilir. İkinci çalışmadan sonra farklı hissetmeye başlarsınız.  18 yaş altı kişilerde çocuklarda daha çabuk sonuç verdiğini 3 çalışma civarının yetebileceğini görüyoruz. Çalışma sayısı kişinin gelişimine ve sonuçlara göre ayarlanır. Bu sayı bazı kişilerde 5 bazı kişilerde 10 seansa çıkabiliyor. Bu çalışma fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal ve karmik bütün segmentlerde çalışan, sebebi arayan, bulan ve çözen bir yöntemdir. 
Bilinç seviyesinde algılayamadığımız birçok blokajımızı bir senaryo tadında algılayabilmemize ve kalıcı olarak çözebilmemize imkan sağlar. Çalışma en fazla 1 saat sürmektedir. 
Çalışma sırasında kişinin bilinç açıktır.  Yapılan kişi için yoran ve yıpratan bir çalışma değildir. Enerji ve blokajların çözülmesi son derece yumuşak bir şekilde gerçekleşmektedir. 
Çalışma sonrasında gördüğümüz görüntüleri danışana; uzaktan yapılan çalışmalarda çalışma sonrası telefonla veya internet aracılığı ile aktarıyoruz. Ofisimizde yapıldıysa bire-bir aktarıyoruz. 
Kişilerle bire-bir çalıştığımız için senaryolardan çıkan mesajlar sonrası onlara bazı bilgileri bire-bir aktararak koçluk yapıyoruz. Benzer olayları tekrar yaşamamaları için dikkat etmeleri gereken noktaları gösterip senaryolarına göre olumlama cümlesi veriyoruz. 
Çalışmada görülen senaryolar bazen kişiler tarafından da hatırlanabiliyor. 
Kişinin  çalışma esnasında senaryo görmesi ya da hiçbir şey görmemesi çalışmamızın sonucunu etkilememektedir. 
Çalışmada  hayatınızda yaşadığınız  konuyla ilgili blokajın sebebini görüp şifalandırma yapılmaktadır. Yapılan çalışmanın sonuçları olumlu bir şekilde çalışmadan hemen sonra başlamaktadır. Günlük hayatınıza yansımaları ise bazen hemen, bazen de çalışılan konuya bağlı olarak belli bir süre sonra görülmektedir. 
Bu tip çalışmalardan sonra genellikle kişilerin hayatında değişimler olmaya başlıyabilir. Bu tür değişimlere açık olmak gerekir. Konusuna göre hayatınıza gelen değişimler farklı olacaktır. Belki yeni bir iş teklifi, yer değişimi, yeni bir insan gibi birçok şey olabilir. Burada önemli olan sizin bu tip değişimlere direnç göstermemeniz. 
Tabiiki, doğru kararı siz vereceksiniz. Hayatınızı siz yönlendireceksiniz ama değişimden de korkmamak gerekir. 


 ÇALIŞMAYA KATIL

Gecmis yasam sifasi ile bizden sifa bulan bazi durumlar; Gelecek korkusu, kaygisi; Bolluk, bereket; İslerin batmasi, para kazanamama, parayi elde tutamama...  Evlenememe , İliski sorunlari; aile ici, esler arasi, Is yeri calisanlari arasi...... Mutsuzluk, hayattan zevk alamama,, Sinav stresi, gibi birçok farklı konu olabiliyor. 

Daha fazla bilgi için ayrıca 'Basında Biz' bölümünden videoları izleyebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular: 

1) Bu çalışma duygusal yönden beni zorlar mı?
Bu çalışma sizin sadece duygusal yönden kaldırabileceğiniz kadar hissetmenizi ya da görmenizi sağlar. Herhangi bir endişeniz ve korkunuz varsa zaten siz hiçbir görüntü ya da duygu hissetmezsiniz. Ama yine de enerji çalışır. Şifalanması gereken her ne ise bütünün en yüksek hayrına olacak şekilde şifalanır... 

2) Çalışma öncesinde benim yapmam gereken herhangi birşey var mı?
Hayır. Bu çalışmada şifa niyetiyle gelen kişiye düşen herhangi bir sorumluluk yoktur. Bu çalışmanın enerjisi büyük çoğunlukla konuştuğumuz ve niyet koyduğumuz andan itibaren başlamaktadır. Çalışma yapılan kişi rahat bir şekilde sadece uzanır ve niyet eder o kadar..... 

3) Ankara dışında yaşıyorum. Ankara'ya gelmem gerekiyor mu?
Hayır. İstediğiniz yerden bu çalışmayı yapabiliriz. Ön görüşme ve hangi konuyla ilgili çalışacağımıza karar verdikten sonra belirlenen gün ve saatte bu çalışmayı olduğunuz yerde yapabiliriz. Sonuçları uzaktan çalışmamız etkilememekte. Şifa süreci niyetimizle aynı şekilde olacaktır. 

4) Regresyon Çalışması ile bir farkı var mı, aynı çalışma mı?

Birkaç farklı teknik uygulanmaktadır.  Geçmiş Yaşam Çalışması adlı farklı bir teknik uygulanabilmektedir.  Geçmiş yaşam çalışması yöntemi Regresyon Çalışmasına benzeyen yönleri olmakla birlikte farklıdır. Regresyon Çalışmasında kişi yaşadığı sıkıntının kaynağına götürülür. Senaryoları ve duygusal durumları birebir yaşar. Affetmesi gereken kişileri ya da olayları konuşarak ve çalışma sırasında affetmeye çalışır. Regresyon Çalışmasında Çalışmayı alan kişi de duygusal olarak o anı yaşadığı için daha ağır bir çalışma olmaktadır. "Duygusal olarak kendimizle ilgili travma sahneleri, acılar görülüp, olayın sebebi anlaşıldığında şu anki durumda düzelmektedir" prensibiyle regresyon çalışması yapılmaktadır. Burada ise kişi sadece uzanır. Danışana düşen hiçbir sorumluluk yoktur. Hatta genellikle çalışma sırasında kişilerde genel bir rahatlama ve huzur hali olmaktadır. Senaryo sahneleri,  blokaja sebep olan durumlar enerji ile şifalandırılmaktadır. Şifa çalışmaya niyet etmekle başlar ve kişilerin hayatına yansıması da konuya göre hemen ya da süreçle gelmektedir.

Yapılan çalışmalar danışmanlık ve koçluk hizmetleridir. Herhangi bir tibbi tedavi yerine geçmez. Hastalıklar, tibbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce Doktorunuza ya da Psikloloğunuza danışınız. Buradaki çalışmalar destek amaçlı çalışmalardır.

 ÇALIŞMAYA KATIL

 


Yorumlar

B.A. Mersin

Geçmiş yaşam çalışması sayesinde rüya gibi günler yaşıyorum. 
Erkek arkadaşımla ilişkim cok iyi gidiyor. Cok guzel zamanlar geciriyoruz.
Ayrica engeller ortadan kalktı ve istediklerimin olmasi icin mucizevi yollar açılıyor. 
Sitenizde bu deneyimlerimi bir kez daha paylaşmak istiyorum.
Tayinim de evimin yanindaki okula cikti ilk tercihim ve samsun'un en seçkin okullarindan biri.
Normalde eski okulumda bir yil daha calusmak zorundaydim ve tayin isteyemiyordum bile.Olaylar oyle gelişti ki tayin hakki doğdu. 
Cok tesekkur ederim Taner bey ve size.
Görüşmek üzere. ..

 ÇALIŞMAYA KATIL


A.B - 25/10/2013 - 22:57
A.B ANTALYA Merhaba  Sizinle bu çalışmayı annemle olan ilişki sorunumuzla ilgili yapmıştık. Herkesin olduğu gibi ben de annemi aslında çok seviyorum. Ama düşününce de bir türlü anlayamadığım, çözemediğimiz, sanki kendiliğinden çatışmalar yaşıyorduk. En önemli günlerde bile kendiliğinden çatışabiliyorduk.Ben zaten enerji çalışmalarına inanıyorum. Sizin çalışmanızı duyunca Sanki annemle aramızda geçmişten gelen bir sorun varmış gibi hissettim. Çalışmamız tamamlandı. Hemen sonrasında hissettiğim huzuru tarif edemem. Yaklaşık 1 ay oldu ama sanırım kavga etmeden geçirdiğimiz en uzun zaman dilimi.) Annem de mutlu.)) Onu daha iyi anlıyorum.. İletişimimiz düzeldi. Zamansız hissettiğim duyguların ve öfkelerin sebebini anladım. Çok teşekkürler:))
S. A - 22/10/2013 - 17:24

S.A. İZMİR Benim 27 yıldır satılmayan 2 tane dairem vardı. Belli bir yaşa gelmemden dolayı onların bakımı ve kirasıyla ilgilenmem zor oluyordu. Bu çalışmayı oğlumun istediği ile yaptırdım. Bu daireleri artık satmak ve eşimi de kendimi de sıkıntıdan kurtarmak istiyordum. Çok uygun fiyat istediğim halde 27 yıldır satılamaması da umudumu iyice yitirmemi sağlamıştı. . Evin enerjisi ile ilgili söylediğiniz, gördüğünüz şeyler beni çok etkiledi. Bazı durumlarda geçmişten bildiğim olaylarla örtüştü. Çalışmadan 5-6 ay kadar sonra evin birisi, geçen haftada 2. evim satıldı. Çok teşekkür ederim. Ben de eşimde büyük bir sıkıntıdan kurtulduk. Allah razı olsun.....

 ÇALIŞMAYA KATIL


S.B - 22/10/2013 - 16:36

SB ANKARA Bir arkadaşım aracılığı ile sizi duydum. Geldiğim andan itibaren gösterdiğiniz ilgi, olumlu enerjiniz ve sevecen tavrınız kesinlikle doğru yerde olduğumu hissettirdi. Geçmiş şifalandırma çalışmanızı denemeye karar verdim. Uzun zamandır eşimle yaşadığım sıkıntılarım vardı. Bir türlü sebebini de anlamadığım bir süreç yaşıyorduk. Aramızda geçmişten kaynaklanan bir sorun mu var, yapılabilecek bir şey var mı denemek istedim. Kaybedecek de bir şeyim kalmadığını düşünüyordum. Çalışmadan sonraki süreçte sanki kendiliğinden bir şeyler oldu. Kendimi son derece huzurlu hissediyorum. Aslında sanki olaylarda herhangi bir değişme olmadı, ama ben daha huzurluyum. Eşimin daha önce beni çok rahatsız eden, bana karşı olan tavırlarına karşı daha anlayışla yaklaşmaya başladım. Çalışma sonrası verdiğiniz, çalışmayı tamamlayan cümleleri her gün okumam da hayata bakışımı değiştirdi. Kendimi hiç olmadığım kadar huzurlu hissediyorum. Sanki üzerimde bir karamsarlık bulutu vardı ve kalktı gibi. Aramızdaki ilişki de günden güne daha iyi oluyor. Böyle bir çalışmayı iyi ki yaptık. İyi ki sizinle karşılaştık. Kendimi bulmamı sağladığınız için, çok ama çok teşekkür ederim......:))

 ÇALIŞMAYA KATIL

 

E.A - 30/09/2013 - 22:53
Ben bir bosanma sureci yasiyordum. Tamamen yasama sevincim ve umudum bitmis gibiydi. 2 cocugum var. Bu süreçte onlara da istedigim gibi sevgi veremiyordum. Cok stresli ve mutsuzdum. ti bir arkadasimdan duydum. O bana kendiyle ilgili guzel gelismeleri soyleyiince denemeye karar verdim. Acikcasi cok da bir sonuc beklemiyordum. Iyi ki boyle bir calismayi yapmisiz.. Calismadan hemen sonra genel bir rahatlama ve hafifleme hissettim. Sonraki 2, 3 haftayi ve asil sureci cok rahat gecirdim. Eskiden elimde olmadan herseyi takip uzulurdum. Calismadan sonra rahatladim. Sikintim cok azaldi. Bosanma surecini sanki normal bir olaymis gibi gecirdim. Cocuklarimla da istedigim gibi ilgilenebildim. Su an olaylarin boyle olmasi gerektigine inaniyorum. Benim icinhersey olmasi gerektigi gibi. Bu calisma sureci kabullenmeme ve kolayca atlatmama sebeb oldu. Cok tesekkur ediyorum. Daha da guclu olacagimi biliyorum. Iyi ki varsiniz:))
A. gümüş - 18/09/2013 - 21:53
Çalışmanın ne olduğunu anlamamıştım ama hayatımda hep tekrar eden çözemediğim bir sorunum vardı. İnanmayarak çalışmasını denedim ama çalışmadan hemen sonra bir hafiflik hissettim. Daha sonrasında hayatımda olanlar ise yıllardır çözemediğim problememin çözülmeye başlmasıyla devam etti. Hala inanamıyorum. teşekkürler
Bayan Most ANKARA - 06/09/2013 - 14:21

Merhaba sizden öncesi ilişkilerde çıkmaz sokaklardaydım. 3 sene önce hayatımda pek çok kayıplar olmuştu. 6 ay içerisinde 10 yıllık evliliğim bitmiş, ablamı kaybetmiş, ablamdan 10 gün önce amcamı kaybetmiş ve 6 ay sonrasında da ani bir trafik kazasında yakın arkadaşımı kaybetmiştim. 3 yıl içerisinde hayatıma kimseyi alamadım. Aldığım kişi de 2 ileri 1 geri modundaydı. Hep Onun öncelikleri vardı. Bu çalışma sonrası hatta 1 hafta-10 gün arasında 2 yakın arkadaşım benimle evlenmek istediklerini belirttiler. Bu 2 ileri 1 geri modundaki kişi tekrar başlamak istediğini belirtti. Ama öyle bir denge hali hissediyorum ki hiç öfkelenmeden karşımdaki kişiyi reddedebildim. Aslında beni tatmin etmeyen ve duygusal anlamda beslemeyen bir ilişkiden bağımsızlaşabildim. Bu süreçte düzenli olarak verdiğiniz olumlamaları yaptım. kendimce meditasyonlarımı yaptım. Enerjiniz için Teşekkürler......:))

 ÇALIŞMAYA KATIL


Necla. A Ankara - 03/09/2013 - 12:16
Benim yillardir suren sikinti ve sinirlilik halim vardi. Cocuklarimla iletisim sorunum vardi. Sanki herkes tarafindan haksizliga ugradigimi dusunuyordum. Aile cevremde ve cocuklarimda birden bire benimle konusmayip kusuyorlardi, bir turlu anlam veremiyor, cok uzuluyordum. Yaptigim onca iyilige ragmen karsilik goremedigim icin icerliyordum. Sonra sizinle karsilastik. Ortak olarak haksizliga ugrama duygusuyla ilgili bir karmik blokaj calismasindan fayda gorebilecegimi soylediniz. Yaklasik 1 ay oldu. Kizimla iletisimim duzeldi. Ben daha rahatim. Sinirlilik halim gecti. Sinirim kayboldu sanki:)) Daha huzurluyum. Cevremle ilgili de bir beklentim yok. Daha olumlu bakiyorum. Artik eskisi gibi uzuntulu halim kalmadi. Herseyin daha iyi olacagina cok sukur inaniyorum. Bir calisma daha yapacagiz ama simdiden cok cok iyiyim. Cok mutluyum. Nasil duzelecegimi bilmeden onca seneyi gecirmisim. Allah sizden razi olsun doktor hanim. Cok Tesekkurler

Leyla A. - 29/08/2013 - 22:32
Merhaba  sizi bir arkadaşımdan duydum. Ve denemeye karar verdim. Açıkcası çalışmadan önce pek emin değildim. Çalışmak istediğim konu uzun yıllardır birtürlü üstesinden gelemediğim bir konuydu. Çalışmadan hemen sonra genel bir rahatlama hissettim. Şu an hayatımda çok ama çok güzel değişiklikler oldu. Daha da iyi olacağına şimdiden inanıyorum. Güzel enerjinize çook teşekkürler:))

Dr. D.- 14/03/2014
Geçmiş yaşam şifalandırma çok değişik sonuçlar yarattı. Çalışmayı uzaktan yaptırdım. İlk önce bu konuda tereddüt yaşamıştım ama karar verip yaptırdıktan sonra endişelerimin yersiz olduğunu anladım. Randevulaştığımız saatte, enerjinin vücuduma gelişini hissetmemek mümkün değildi..... Özellikle 2. çalışmada yaşadıklarım tamamıyle çok farklıydı.... Bu çalışmadan sonra duyularım açıldı ve hayata bakış açım değişti. Tanımlamak çok zor ama iyi ki böyle bir çalışmayı yaptırmışım. Teşekkürler


 ÇALIŞMAYA KATIL


Beyza -Samsun 17/05/2014

Taner Bey'e geçmiş yaşam şifalandırması ile ilgili başvurdum.Öncelikle son derece güven veren,samimi,işini takip eden mütevazi bir insan oluşu çalışmaların daha da başarılı geçmesini sağlıyor.Sizi sizden daha iyi takip ediyor diyebilirim.Gelişmelerle ilgili geri dönüt alması ve mutlak başarıyı yakalamak için çabalaması işine olan saygısını karşıya da yansıtıyor.Eşi Ebru hanım da dahil olmak üzere aileden biri gibi yakınlık hissedeceğiniz insanlar.Taner Bey'in şifa çalışmasından hemen sonra bende çok olumlu değişiklikler oldu.Ertelemeyi bıraktım,yaşam sevinciyle doldum ve daha düzenli biri haline geldim.Şu an istediğim ve her zaman olmak istediğim "ben"e sahibim.Daha olumluyum,çok çok olumluyum. Daha enerji doluyum.Ve çevremdekiler de bu değişimin farkındalar. 3 çalışmada oluşan şifa çalışmasının 1.çalışmada bu duruma ulaştım. Eşi Ebru Hanım'dan da sigarayı bırakmak için akupunktur tedavisi aldım.Sigara içme isteğini yok eden bir tedavi şekli.Her ikinede çok teşekkür ediyorum..

Bay E- Hatay 23.05.2014

Öncelikle sizi ekranda görüp olumlu enerjinizi hissederek sizi telefonla aradığımı bilmenizi isterim.

  Çalışmaya başlamadan önce elbette ki bu kadar uzaktan nasıl olacak diye bir soru geçti aklımdan, lâkin uyanınca fark ettim mümkünlüğünü.
      Saat: 16:00
  Kapıları kapalı ve loş odada çalışma için uzandım.Gözlerimi kapadım beklemeye başladım olacakları merak ederek.Bir süre sonra vücudumda hafif bir karıncalanma hissetmeye başladım, ellerimi ve ayaklarımı tatlı bir uyuşukluk sarmaya başladı.Vücudumda tarif edemediğim bir şeyler  çalışmaya başladı.Uyumuşum..
      Saat:18;00
    Uyandığım zaman ağzım,ellerim ve ayaklarımda tatlı bir uyuşma vardı..En önemlisi de tarifsiz bir huzur.Umarım iyi olacak..
      Saygılarımla,


Danışanımınızın ilk çalışması . İkinci ve üçüncü çalışmadan sonra daha da kendisini iyi hissedecek. Şifa olsun.


 ÇALIŞMAYA KATIL