Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Yorumlar

danışan yorumları

Negatif Enerjileri Temizleme Uygulaması (NEGATIF ENTITIES CLEARING SYSTEM)


Seans Sonrası düşüncelerinizi sizde paylaşmak istiyorsanız lütfen tıklayın

Bütün Ağır Enerjilerden Arınma, Korunma, Mekan Temizliği; Uygulama ve Başkalarını İnisiye Etme Eğtiimi

 • Bu enerji eğitminin inisiyasyonu uzaktan veya ofisten alabilirsiniz. yaklaşık yarım saat sürer.
 • Nasıl Kullanacağınız ile ilgili PDF dosyası alırsınız.
 • Bu eğitimi bir kere aldıktan sonra başkalarına veya kendinize uygulayabilirsiniz ayrıca başkalarına inisiyasyon verebilirsiniz  . 
 • Bu eğitimde koruyucu sembol ve mantra öğretilir ve kolaylıkla uygulanır 
 • İstediğiniz mekanlardaki ağır enerjileri arındırabilirsiniz.
 •          

        NEGATİVE ENTITIES CLEARING SYSTEM (NEGATİF EKLENTİ ENERJİSİ TEMİZLİK UYGULAMASI)


İlk olarak negatifliğin ne olduğunu ve bizi nasıl etkilediğini anlamak zorundayız. Somut yani elle tutulan şeyler vardır ve sonra soyut yani elle tutulamayan şeyler vardır. Beynimiz somuttur ama zihnimiz soyuttur. Buna benzer şekilde negatif duygularımız soyuttur, elle tutulamaz. Biz bu duyguların bizi nasıl etkilediğ

ini bu duygulardan kendinizi nasıl koruyacağımızı ve bu duygulardan nasıl kaçınacağımızı bilemeyiz. Fiziksel olarak saldırıya uğradığımızda fiziksel olarak karşı bir güç kullanarak bu saldırıya karşılık veririz. Buna benzer şekilde psişik saldırılarda ise zihin gücü gücünü kullanarak psişik olarak karşılık veririz. Yani psişik saldırılarda kas gücünün bir önemi yoktur.

Bu negatif saldırılardan en etkili savunma şekli her zaman bir psişik kalkanın arkasında olmaktır. Normal kişiler bu negatif etkilerin farkında değildirler ve hayatları boyunca eziyet çekerler.

PSİŞİK

Psişik olan kişinin görünmeyen âlemlerde bağlantısı olan bir kimsedir. Psişik kişi daha çok beyninin sağ yanında kullanır. Psişik kişi altıncı hissini kullanır. Bu yetenek herkeste vardır ve geliştirilmeye ihtiyaç vardır.

PSİŞİK KORUMA

Psişik korunma auranızın etrafından bir kalkan oluşturmaktadır. Bu Kalkan ile istenmeyen düşünceleri, duyguları ve titreşimleri uzaklaştırırız. Aynı zamanda insanlar ve mekânlardan kaynaklanan enerji kayıplarını da önleriz. Psişik koruma bize ait olmayan istenmeyen enerjiler ve duyguları bizden uzaklaştırdığı için önemlidir.

 Psişik korunmaya ihtiyacımız vardır çünkü mekânların yani yerlerin bir hafızası vardır. Orada yaşanan kötü olayları üzerlerinde barındırır ve etrafın geri yansıtırlar. Eğer psişik korunma kalkanımızı yoksa bu negatif enerjini kötü etkisi altında kalırız. Auramızda ki düzen bozulur ve kendimizi kötü hissederiz.

Psişik kalkanımız olursa bu kötü enerjiler bizi etkilemeyecektir. Kalkanımızı daimi olarak tutmak için kullandığımız bir sembol vardır. Bu sembol dışarı çıkmadan önce tüm vücuda çizilir bu şekilde dışarıda negatif enerjilere karşı korununmuş olur.

AURA

Aura fiziksel bedeninizi çevreleyen çok katmanlı ve parlak bir enerji alanıdır.

1.      Katman: fiziksel beden

2.      Katman: eterik beden; bu beden tüm alt çakraları bir araya toplar; akupunktur meridyenleri bu bedenin enerjik hatlarıdır.

3.       Katman: için astral beden; kalbin etrafındadır. Ruh ve madde arasındaki bağlantıdır; gümüş kordon.

4.        Katman: psişik beden: ego

5.       Katman: ruhsal beden; bu beden tüm üst çakraları bir araya toplar. Her düşünce bu bedende bir enerji hattı çizer.

6.      Katman: Ulvi beden: ruhsal potansiyel bu bedenin enerjisinin kalite ve niteliği ile bağlantılıdır.

7.       Katman: dış evrenle bağlantılı dış astral beden.

 Auranın sağlıklı olmasını sağlayacak çakralarıdır. Çakralar bedenin ve auranın ihtiyaç duyduğu gücü ürettikleri için önemlidirler. Her çakra endokrin sistemi ile bağlantıdadır.

1.      KÖK ÇAKRASI

 Rengi: kırmızı anlamı masumiyet, bulunduğu yer kuyruk sokumundan üç parmak altıdır,  böbrek üstü bezleri temsil eder. Kontrol ettiği organları: üreme organları omurga kemikleri ve dişlerdir.

2.      GÖBEK ÇAKRASI (SAKRAL)

Rengi: turuncu, anlama yaratıcılık bulunduğu yer göbek deliğinin üç parmak altı üreme bezlerini temsil eder. Kontrol ettiği organlar: ben omuru, mesane, cinsel organlar, rahim bölgesi, karaciğer, böbrek ve pankreas.

 

3.      MİDE ÇAKRASI (SOLAR PLEKSUS) GÜNEŞ SİNİRAĞI

            Rengi: sarı anlamı huzur ve bulunduğu yer göbek deliğinin üstü, ilgi salgıbezleri pankreas ve karaciğeri temsil eder. Kontrol ettiği organlar: Mide karaciğer, böbrek, dalak, pankreas, safra kesesi diz ve dirsekler.

4.       KAlP ÇAKRASI

 RENGİ: yeşil anlama sevgi ve şefkat sevgin merkezidir. Bulunduğu yer iki göğsünün arası ilgili salgıbezleri: Timüs bezi temsil eder. Kontrol ettiği organlar: kalp, göğüsler, akciğer lenf bezleri ve kaslar.

5.      BOYUN VE GIRTLAK ÇAKRASI

 RENGİ: mavi anlamı iletişim bulunduğu yer: boyun kökündedir. İlgili salgıbezlerinin: tiroit bezini temsil eder. Kontrol ettiği organlar: Boyun, ağız,  burun, kulak, dil, dişler, yüz, cilt ve kollar.

6.      ALIN ÇAKRASI (ÜÇÜNCÜ GÖZ)

RENGİ: lacivert anlamı affetmektir. Bulunduğu yer: anlın ortasında iki kaşın arasındadır. İlgili salgı bezlerinin hipofiz bezini temsil eder. Kontrol ettiği organlar: görme, işitme ve alt beyin

7.      TEPE ÇAKRASI

RENGİ: mor anlamı bütünleşmek bulunduğu yer: Gök kapısında bulunur, evrenden gelen enerjiyi bu çakradan alırız. İlgili salgı bezleri: Epifiz bezini temsil eder.

 

DÜŞÜNCE KALIPLARI

Alt astral bedende düşünce veya inanç gücüyle oluşmuş bir varlık ya da ruhsal bir nesne olabilir. Bir fikre veya korkuya saplanıp kalmak bir düşünce kalıbına sebep olabilir. Bu kalıptan kendimizi korumalıyız.

PSİŞİK VAMPİRLER

 Kendi enerjilerini beslemek için başka insanlardan enerji çeken bazı insanlar vardır. Vampirlik başka bir insanın enerjisini sömürmektir. Bu psişik, duygusal ve zihinsel seviyelerde olabilir.

PSİŞİK ETKİLENENLER

Başka insanlardan veya yerlerden kötü enerji, duygular ve etkiler alıp zarar gören kişilerdir. Bu kişilerin halk arasında yıldızı düşük de denir.

PSİŞİK SALDIRI

Başka insanlara kasıtlı ya da kasıtsız olarak zarar vermek için psişik veya zihinden enerjiler göndermektir.

PSİŞİK BAĞLANMA

Yaşayan ya da yaşamayan insanların bir insanın aurasına kötü etkiler yapan bağlanmasıdır. Düşünce kalıpları da auraya bağlanabilir. Kötü enerjileri yoğun olan yerlerden enerjimizin sömürülmemesi için uzak durulması gerekir.

GEOPATİK STRES

Geopatik Stres elektro manyetik radyasyona sebep olur. Hasta Bina Sendromu olarak da bilinmektedir. İnsanın iç psişik korunmasının yanı sıra bağışıklık sisteminde kötü olarak etkileyebilir. Bu da görünmeyen varlıkları hayaletleri ya da yaşanmış olayları olayların kötü etkilerini kişiye çekebilir.

PSİŞİK ENERJİNİN NÜFUZ ETMESİ

Kötü enerji düşünceleri ve duyguları kişinin doğal savunma sistemlerini geçebilir ve kişiye zarar vererek güç düşünme neden olur. Bu tür saldırıları bertaraf edebilmemiz için Negatif Eklenti Temizleme sembolü ile kötü enerjileri içine atabileceğimiz bir alan oluşturabiliriz. Bu alan negatif enerjiyi emer ve onu pozitif enerjiye dönüştürür. Negatif Eklenti Enerji Temizleme Sistemi 5 seviyeden oluşur ve her seviyede kullanılan bir sembolü vardır. İlk dört seviyede kişinin üzerindeki kötü enerjiler ya da varlıklar dışarı atılır. 5. seviye de sembol auranın içine konur ve kişi bu sembolle sabahları yedi çakrasını temizlemelidir.

SEVİYE 1

 Bu seviyede enerji bedendeki blokajlar ve auradaki kalıntılar temizlenir.

SEVİYE 2

 Daha parlak ve enerjik olması için auranın diğer katmanları temizlenir.

SEVİYE 3

 Pozitif enerjin daha serbest hareket edebilmesi için yedi çakra temizlenir.

SEVİYE 4

Bu seviyede uyumlamayı alan kişi uygulayıcı seviyesine gelir. Başka birilerine Şifa enerjisi verebilir ve kişinin aurasına yerleşmiş negatif etkenleri temizleyebilir. Sembol bu seviyede verilir ve uygulayıcı ister sembolü kullanır isterse de kullanmayabilir. Sembolsüzde çalışılabilir.

 SEVİYE 5

 Bu seviyede kişi artık bu sistemin master eğitmeni olur. Başkalarını bu sisteme uyumlayabilir. Uyumlamalarda sembollü kullanır. Yine sembolü kullanarak insanların auralarını çakralarını ve mekânları temizleyebilir. Kötü varlıklar insanlara zarar vermemeleri için etkisiz hale getirebilir.

Negatif Eklenti Enerji Temizleme Reikiyi kullanarak kişileri ve mekânlar temizleyebilir insanları negatif enerjileri ve varlıklardan uzak tutabilirsiniz. Zaman zaman bu tür olumsuz enerjiler olursa sembolü kullanarak kendinizi temizleyebilirsiniz.

Bu inisiyasyonu uzaktan veya ofisten alabilirsiniz. Yaklaşık yarım saat sürer

Bu eğitimi bir kere aldıktan sonra başkalarına veya kendinize uygulayabilirsiniz ayrıca başkalarına inisiyasyon verebilirsiniz

ÜCRET BİLGİSİ: Bu eğitimi uzaktan veya ofisten alabilirsiniz.

Nakit Fiyatı 750 TL

Kredi Kartı Fiyatı: 900 TL

Danışan Yorumları

 • comments author
  Melahat Z. Batman
  Negatif Enerjileri Temizleme Uygulaması (NEGATIF ENTITIES CLEARING SYSTEM)

  Merhaba arkadaşlar. Bugün Taner Bey,den Negatif Eklenti Enerjileri Temizleme Uygulaması aldım. Bu farklı bir enerji, anlatamam. Birden şimşek gibi hissediyorsunuz, vücudunuzun neresinde sıkışmış enerji varsa çıkarıp atıyor. Çok değişik bir enerji. Uygulama sırasında kalbime bir acı saplandı, orada ne varsa sifalandi . Hâlâ enerjiyi çok yoğun hissediyorum.


 • comments author
  Ferah B. Batman
  Negatif Enerjileri Temizleme Uygulaması (NEGATIF ENTITIES CLEARING SYSTEM)

  Günaydın Taner Hocam bunu sizinle paylaşmasam olmazdı, dün akşam negatif enerji temizleme ile çalışmaya başladım ve niyetim göremediğim psişik saldırı, beni etkileyen olumsuz etkilerin temizlenip şifalanmasıydı, başımın üstünden sanki başımı saran bir şey varmış da çekilip atıldı sanki, bir süre o boşluğu dahi hissettim ve dairemi de içindeyken daha da genişletiyorum, şifa olsun, sağolun Taner Hocam


 • comments author
  Müge A. Afyon
  Negatif Enerjileri Temizleme Uygulaması (NEGATIF ENTITIES CLEARING SYSTEM)

  Merhaba Taner Hocam ben dün anneme negatif enerji temizliği uyumlaması yaptım ve eğitimini verdim hatta ilk sertifikamı vermiş oldum, çok mutluyum tabii öğrencimin sorusu çok birkaç gün birlikte çalışacağız
  Hocam ben mi çok hissediyorum gerçekten bana mı öyle geliyor anlamıyorum ama aktif ettiğim anda akmaya başlıyor enerji, dün anneme inisiyasyonu yaparken ellerimi omzuna koydum sembolün içine aldım 9 kez mantrayı söyledim ve ayrı ayrı bütün çakralarına çizdim, ama ikimiz de titreşim halindeydik sanki, bir de ne zaman reikiyi aktif etsem sol kulağımda bir uğultu ve kalp atışı gibi bir atış başlıyor, uyguladıkça daha da yoğun hissedeceğime eminim, bir de en zevkli kısmı negatif insanları enselerinden tutup ayrı ayrı minik şişelere koyup toprağa gömüyorum Taner Hocam öyle bir obsesif kompusif bozukluğum vardı ki sizi tanıdıktan bu seanslardan sonra bambaşka bir Müge oldum ben, tabii insan tam anlamıyla olmuyor ama zihnim sustu siz danışanlarınızdan tahmin edersiniz ileri derece bi okbli zihnini
  bu arada bunları paylaşmanızda benim için sıkıntı yok bu sürecimle gurur duyuyorum Çok teşekkürler bundan sonraki hedefim bir an önce anda olma çalışmasına niyet ediyorum