Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

kategoriler MEDİTASYON ÇALIŞMALARI

MEDİTASYON ÖRNEĞİNİ DİNLEYEBİLİRSİNİZ

Yoga & Meditasyon - Gaia Dergi

Bütün çakralarınız, kundalini enerjiniz canlanıp, dengelenecektir. Vücudunuzdaki hormonların salgılarında bir denge oluşmaya başlayacaktır. Meditasyonun diğer bölümünde aura katmanlarınız dengelenecektir.  Farklı bir bölümü ise sizi travma alanlarına yönlendirebilir ve çözmenize yardımcı olabilir.  Bu çalışmayı daha detaylı yaptırmak için bize iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

 MEDİTASYONU SATIN AL

K.K. 180 TL 

Bu 30 dakikalık meditasyon çalışmasıdır. Her gün dinleyebilirsiniz. Aşağıda burada kullanılan cümleler yer almaktadır. Öncesinde okuyup, bilinç altınıza yerleştirmeye başlayabilirsiniz. Keyifle Dinleyin.

Meditasyon Esnasında:

Bu meditasyon 3 enerji alanını dengeleyecektir. Bu 3 alanda fiziksel, duygusal, ruhsal enerji alanına rahatlama olacaktır. 29 dakika süren bir meditasyon kaydıdır. Bu kaydı her gün dinleyebilirsiniz. Bütün çakralarınız, kundalini enerjiniz canlanıp, dengelenecektir. Vücudunuzdaki hormonların salgılarında bir denge oluşmaya başlayacaktır. Meditasyonun diğer bölümünde aura katmanlarınız dengelenecektir.  Farklı bir bölümü ise sizi travma alanlarına yönlendirebilir ve çözmenize yardımcı olabilir. Ağır veya çözemediğiniz travmalar için bize iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

 İlk önce vücudunuzdaki çakralar, kundalini enerji alanları ve hücresel enerjileriniz dengelenecek. Endokrin sisteminde dengelenmeler olacaktır.

Aura katmanları dengelenecektir. Enerji alanınızda temizlenmeler olacak. Daha sonra belirlediğiniz kayıtlarla ilgili olan yere gideceksiniz. Burada bazı kayıtların değiştiğini göreceksiniz....Görüntüler görebilir, duygular hissedebilir, vücudunuzda uyuşma, karıncalanma, ağırlık gibi şeyler hissedebilirsiniz. Bütün bunlar yaşadıklarınızın yansımasıdır. Meditasyon aynı zamanda Geçmiş Yaşam Çalışması örneğidir. Düzeltme sonrası bu kayıtlar düzelebilir. Bunu bu kayıtlara baktığınızda aynı şeyleri hissetmeyerek, görmeyerek veya farklı bir şey olmuş gibi görerek anlarsınız.

 MEDİTASYONU SATIN AL

Ön HazırlıkSessiz bir mekan ayarlayın varsa göz bandı kullanın. Yarım saat boyunca rahatsız edilmeyeceğinizden emin olun. Çalışmadan sonra uykuya dalabilirsiniz. Bu meditasyonu araç kullanırken veya yüksek dikkat isteyen yerlerde dinlemeyin. Rahat olduğunuz uzandığınız veya rahat oturduğunuz sessiz bir yerde dinleyin. Ayrıca detaylı hazırlık için ' seans öncesi hazırlık kısmını okuyabilirsiniz'.  Üzerinde çalışmak istediğiniz bir konu var ise bu konunun başlangıcına veya sebep olan yerlerine gitmeyi niyet edebilirsiniz. ( Örneğin; Sürekli kaygılı olma nedenimi anlamak  ve çözümlemek için gitmem gereken yere gitmek istiyorum.)


 medİtasyonu satın al


Meditasyon Sonrası; İyileşme tepkisi gösterebilirsiniz. Baş ağrısı, belli bölgelerde ağrılar gibi bu çalışmadan kaynaklı olan her şey kısa süre ile devam edip, iyileşme öncesi tepkilerdir. Bu çalışma herhangi bir yan etkiye sebep olabilecek sonuçlar doğurmaz. Bol su için.

Bu meditasyonla bir terapi gibi çözüm alamayabilirsiniz. Bu çalışma daha çok sizi sakinleştirmek ve dengelemek amacıyla yapılmıştır. Bu çalışma sizin tıbbi tedavilerinizin yerini tutmaz. Rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışın.

Unutmayın bu kendi kendinize yaptığınız bir çalışmadır. Tam bir geçmiş yaşam seansı değildir Algıladıklarınızı yorumlamak ve birçok farklı yöntemle travmalarınızı çözmek için profesyonel desteğe ihtiyacınız olabilir. Bunun için bizimle randevu yapabilirsiniz. Bu meditasyon, seanslarda kullandığım geçmiş yaşam çalışmasının sadece bir kısmıdır. Seanslarda bundan çok daha farklı yöntemler kullanıyorum.

Bu konulara ilginiz var ise online eğitim alabilirsiniz. Anda Olmak Eğitimleri

Bu sitede bu konularla ilgili bilgiler var.  İletişim numaralarından da ararsanız detaylı bilgi verebiliriz.

Şimdiden şifa olsun.


Sevgilerimle,


Taner Akçakanat

 MEDİTASYONU SATIN ALKategoriler