Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Onam Formu

Danışmanlık ve Eğitim Onam Formu

Değerli Danışanımız, Lütfen aşağıdaki TA Danışmanlık Hizmetlerinin sunduğu hizmetler ve sizin hak ve sorumluluklarınız ile ilgili bilgileri dikkatle okuyunuz. Bu bilgiler size danışmanlık ve eğitimler olarak daha iyi hizmet verebilmemiz, sürecin daha etkin ilerleyebilmesi için oldukça önemlidir.

1.Bipolar, Kişilik Bozukluğu, şizofreni gibi psikiyatri tanılarınız var ise buradaki destek yöntemi size yeterli olmayabilir. Hastalıklar, rahatsızlıklarınız ve ilaç tedavi süreçlerinize doktorunuzla devam etmenizi öneririz.

2. Aldığınız danışmanlık veya verilen eğitimler bir destek ve koçluk yöntemidir. İlerleme danışman kadar danışanında çabası ile ortak ilerler. Çalışmalarda veya eğitimlerde ilerleme olduğu çoğu zaman görülür ama yapılan çalışmalar garantili veya kesin bir sonuç vaat edemez. Eğer böyle bir beklentiniz var ise, farklı bir yere danışmanızda fayda var.

3. Çalışmalar sonucunda veya esnasında ulaştığınız psikolojik sonuç sizi memnun etmiyorsa, devam etmeme hakkınız var. Ama önceki yapılan seansları veya eğitim ücretini iade isteme hakkınız bulunmamaktadır.

4. Seanslarınız bir gün öncesinden teyit edilir. Seansa gelemeyeceğiniz durumda, seans saatinden en az 24 saat öncesine kadar seansınızı ücretsiz iptal etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. 24 saat öncesine kadar iptal edilmeyen veya değiştirilmeyen seansların ücretini ödemeniz gerekmektedir. Seansa gelememekle ilgili haklı bir sebep varsa ve bu belgelendirildiğinde danışandan ücret talep edilmez.

5. Seanslar veya eğitimler yapılmadan önce ücret ödeme işleminin bitip, ofisimizin tarafından onaylanması gerekmektedir.

KVK Kanunu’nda tanımlanan özel nitelikli kişisel verilerim de dâhil olmak üzere ilgili kişisel verilerimin işlenmesi, ilgili süreç kapsamında işlenme amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılması ve paylaşılması, gereken süre zarfında saklanması konularında tarafıma gerekli aydınlatmanınm yapıldığını ve belirtilen konular yönünden hiçbir baskı ve tehdit altında kalmadan özgür irademle açık rızamın bulunduğunu; işbu Aydınlatma Beyanını okuduğumu ve anladığımı kabul ediyorum.

*Zorunlu alan. 18 yaşından küçüklerin velisi tarafından doldurulmalıdır.
Form Gönderiliyor... Lütfen Bekleyin.


Online seans için yukarıda yer alan bilgileri doldurduğunuzda info@tanerakcanat.com adresine otomatik gitmektedir.
İsterseniz 90 553 918 4812 no lu telefona ıslak imzalı veya dijital imzalı olarak formun resmini veya kendisini de gönderebilirsiniz. Bu form bize ulaştığında, hizmet aldığınız psikolojik görüşmelerinizi ulusal tedbirler süresince online veya bire bir olarak sürdürmeyi, eğtimleri almayı işbu metinde yer alan bütün bilgileri/sorumluluklarınızı kabul etmiş ve onaylamış sayılırsınız.