Taner Akçakanat - Geçmiş Yaşam Çalışması (Anda Yaşama Çalışması) +90 553 918 4812
Ana sayfa| Hesabım / Üyelik | EN

Ürün ve Hizmetlerimiz

kategoriler MEDİTASYON ÇALIŞMALARI

Finansal Bolluk Enerjisi Meditasyonu

MEDİTASYON ÖRNEĞİNİ DİNLEYEBİLİRSİNİZ

Bu Meditasyon ile bolluk bereket enerjileriniz aktive edilecek. Yaratıcı fikirler akmaya başlayacaktır. Bu meditasyonu her gün dinleyebilirsiniz.Bu 15 dakikalık meditasyon çalışmasıdır. Her gün dinleyebilirsiniz. Aşağıda burada kullanılan cümleler yer almaktadır. Öncesinde okuyup, bilinç altınıza yerleştirmeye başlayabilirsiniz. Keyifle Dinleyin.

Burada bahsedilen cümleler. Aşağıdadır,

K.K. 120 TL 

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

Finansal İyi Olma Hali

 

Kendimizi sizin yerinize koyup bir müddet size en büyük faydayı sağlayacak kelimeler kullanacağız.  Sizin en uygun enerji seviyesine ulaşmanıza yardım ederek, finansal bolluğunuzun kişisel deneyimlerinize akmasını istiyoruz.

 

2.

 

Bolluk kaynağı size kolaylıkla geliyor. Sizin payınızı almanızın zamanı geldi.  Bunu yapmanız zor olmayacak ve fazla zamanınızı almayacak, çünkü zaten doğru yoldasınız.

 MEDİTASYONU SATIN AL

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

 

3.

 

Sizin işittiğiniz kelimelerde güç var; zamanla direnciniz azalacak. Direnciniz izin vermekle, şüpheniz inancınızla değiştiğinde bolluğunuz bariz hale gelecektir.

 

4.

 MEDİTASYONU SATIN AL

 

Bizim kelimelerimiz para ile ilgili kaygı ve endişe duygularınızı istek ve eğlenceye çevirecektir.  Bu duygusal değişim olduğunda finansal oluşumlar bu değişimin kanıtlarını gösterecektir.

 

5.

 

Eğer sizi finansal bolluğun sadece duygusal yol olduğu konusunda ikna edersek, nefes verirken bizim kelimelerimizi her duyduğunuzda direncinizi kolaylıkla bırakırsınız ve duygularınızı geliştirirsiniz.

 

6.

 

Harekete geçerek yapacak bir işiniz yok. Tamamlanması gereken kurslar yok.

Karşılamanız gereken zorunluluklar yok.

Sadece doğal haliniz olan rahatlık halinizi, kolaylık halinizi ve iyi olma halinizi yeniden keşfederek rahatlayın.

 

7.

 MEDİTASYONU SATIN AL

 

Başkası kazandığında sizden eksilmez. Çünkü bolluk herkesin arzusuna göre dağıtılır.  Başkasının başarısı kalbinize şarkı söylettiğinde, direnciniz yok olur ve başarınız yükselir.

 

8.

 

Daha iyi finansal duruma ulaşmanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz güzel şeyleri görmektir. Güzel şeyleri bulmak daha fazla başarıyı getirir ve bunu çabukça yapar.

 

9.

 

Hayatınız sizi daha fazla bolluk için çağırırken, yapılacakların çoğu zaten halledilmiş durumda; Şimdi sandığınızdan daha az bir çaba ile finansal durumunuz gelişmek üzere.

 

 MEDİTASYONU SATIN AL

(*Satın alma işleminden sonra ofisimiz tarafından ödeme onaylanınca hesabınıza kayıt yüklenecektir.)

10.

 

Bir kişinin hayatındaki finansal bolluk sıkı çalışmasından, iyi şansından veya iltimaslı olmasından kaynaklanmaz.  Finansal bolluk,  basitçe evrenin size verdiği istikrarlı bolluk düşünce ve hislerine cevabıdır.

 

11.


Bolluk kanıtları ortaya çıkmadan bile bununla ilgili duyguları başardığınızda sonuçlar gelmek zorunda kalır ve bolluk duyguları devam ettikçe de gelmeye devam eder.

 

12.

 

Ne zaman kendinizi iyi hissederseniz, nedeni ne olursa olsun bolluk duygusunu başarırsınız.  Dirençleri bıraktığınızda istediğiniz her şey size tam olarak gelir.

 

13.

 

Ne zaman bu kelimelere odaklanırsanız, direnciniz azalır ve izin vermek miktarınız büyür.  Her geçen gün belirli bir dönüm noktasını hissedene kadar titreşimsel çekim noktanız değişmeğe devam eder.

 

14.


Bir süre finansal başarıdaki kanıtınız sadece sizin duygusal olarak hissettiklerinizdeki ilerleme olacaktır.  Eğer bunu yeterli bulursanız ve başka finansal ilerleme sonucuna takılmazsanız, finansal kanıtlar kendilerini gösterecektir.

 

15.


Bu fırsatla size minnettarlığımızı dile getirmek istiyoruz.  Bilmenizi isteriz ki aradığınız bolluk size geliyor bu konuda size söz veriyoruz. 

16.

 

Harika bir iş çıkartıyorsunuz.

Bolluk size akıyor.

Rahatlayın, gelenin tadını çıkartın, olana şükredin ve gelene istek gösterin.

 

Sizin için büyük bir sevgi var…

 

 

Birkaç dakika boyunca kendinizi müziğin ritmine bırakıp derin nefes alıp vermelere devam edin.

 

Sizin için büyük bir sevgi var…

 

Ve biz her zaman İyi Olma Halinin İçindeyiz…

 MEDİTASYONU SATIN AL


Kategoriler